Trustpilot API (1.0.0-beta3) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Test
es: Prueba

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Path
es: Ruta

en: Success
es: Éxito

en: Method
es: Método

en: Provider
es: Proveedor

en: Failed
es: Falló

en: Client
es: Cliente

en: Web services
es: Servicios web

en: Endpoints
es: Puntos finales
