Trustpilot API (1.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Provider
eo: Provizanto
