Trustpilot API (1.0.1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Path
fa: مسیر

en: ID
fa: شناسه

en: Success
fa: موفقیت

en: Method
fa: روش

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Failed
fa: ناموفق

en: Client
fa: مشتری

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
