Trustpilot API (1.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Test
lv: Tests

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Method
lv: Veids

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Client
lv: Klients

en: Web services
lv: Web servisi
