Theme Switcher By User (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Theme
az: Tema

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Themes
az: Mövzular
