Theme Switcher By User (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Settings
bs: Postavke

en: View
bs: Pregled

en: Theme
bs: Tema

en: User
bs: Korisnik

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored on
bs: Napisano

en: Themes
bs: Teme
