Theme Switcher By User (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Settings
da: Indstillinger

en: View
da: Vis

en: Theme
da: Tema

en: User
da: Bruger

en: Created
da: Oprettet

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Changed
da: Ændret

en: Themes
da: Temaer
