Theme Switcher By User (1.0.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: View
dz: སྟོན་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་
