Theme Switcher By User (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Themes
eo: Haŭtoj
