Theme Switcher By User (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Theme
hi: थीम

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Created
hi: निर्मित

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया

en: Themes
hi: थीम ( शैली )
