Theme Switcher By User (1.0.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Theme
hu: Smink

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Themes
hu: Sminkek
