Theme Switcher By User (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Theme
ja: テーマ

en: User
ja: ユーザー

en: Created
ja: 作成

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Themes
ja: テーマ
