Theme Switcher By User (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Theme
tr: Tema

en: User
tr: Kullanıcı

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Themes
tr: Temalar
