Theme Switcher By User (1.0.2-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Theme
ar: حلة

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Themes
ar: الحلل
