Theme Switcher By User (1.0.2-alpha1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: View
ca: Mostra

en: Theme
ca: Tema

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Themes
ca: Temes
