Theme Switcher By User (1.0.2-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: View
cs: Zobrazit

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Changed
cs: Změněno

en: Themes
cs: Témata vzhledu
