Theme Switcher By User (1.0.2-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: View
cy: Gweld

en: Theme
cy: Thema

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Themes
cy: Themâu
