Theme Switcher By User (1.0.2-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Themes
ka: თემები
