Theme Switcher By User (1.0.2-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Theme
lt: Tema

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Themes
lt: Temos
