Theme Switcher By User (1.0.2-alpha1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: View
sq: Shfaq

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Themes
sq: Temat
