Theme Switcher By User (1.0.2-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Theme
uk: Тема

en: User
uk: Користувач

en: Created
uk: Створено

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Themes
uk: Теми

en: Select Theme
uk: Вибір теми
