Theme Switcher By User (1.0.3-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Authored on
ast: Autoría en
