Theme Switcher By User (1.0.3-alpha1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Themes
ku: ڕووکارەکان
