Theme Switcher By User (1.0.3-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Theme
lv: Tēma

en: User
lv: Lietotājs

en: Created
lv: Izveidots

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Themes
lv: Tēmas
