Theme Switcher By User (1.0.3-alpha1) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Theme
oc: Tèma

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat

en: Themes
oc: Tèmas
