Theme Switcher By User (1.0.3-alpha1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: View
pt: Ver

en: Theme
pt: Tema

en: User
pt: Usuário

en: Created
pt: Criado

en: Authored on
pt: Escrito em

en: Changed
pt: Alterado

en: Themes
pt: Temas
