Theme Switcher By User (1.0.3-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: View
sk: Zobraziť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Themes
sk: Témy vzhľadu
