Theme Switcher By User (1.0.3-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: View
th: ดู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Themes
th: แบบเว็บไซต์
