Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Themes
bo: བརྗོད་གཞི
