Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: View
de: Ansicht

en: User
de: Benutzer

en: Created
de: Erstellt

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: Changed
de: Geändert

en: Select Theme
de: Theme auswählen
