Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Theme
el: Θέμα

en: User
el: Χρήστης

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές
