Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Theme
es: Tema

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: Themes
es: Temas
