Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Theme
et: Teema

en: User
et: Kasutaja

en: Created
et: Loodud

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: Themes
et: Teemad
