Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Settings
is: Setingar

en: View
is: Vís

en: User
is: Brúkari

en: Created
is: Stovnað

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: Themes
is: Tema
