Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Theme
gl: Tema

en: User
gl: Usuario/a

en: Created
gl: Creado

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado

en: Themes
gl: Temas
