Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: View
id: Lihat

en: Theme
id: Tema

en: User
id: Pengguna

en: Created
id: Dibuat

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: Themes
id: Tema
