Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: Theme
jv: Tema

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Themes
jv: Téma
