Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Themes
km: ស្បែក
