Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: View
fa: مشاهده

en: Theme
fa: پوسته

en: User
fa: کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Themes
fa: پوسته‌ها
