Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد

en: Theme
ps: ویینه

en: User
ps: غړی

en: Themes
ps: ویینې
