Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Theme
ru: Тема

en: User
ru: Пользователь

en: Created
ru: Создано

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Themes
ru: Темы оформления
