Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: View
sl: Prikaži

en: Theme
sl: Tema

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Themes
sl: Teme
