Theme Switcher By User (1.0.4-alpha1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: View
sv: Visa

en: Theme
sv: Tema

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Themes
sv: Teman
