Theme Switcher By User (1.0.5-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Settings
af: Verstellings

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Authored on
af: Geskep op

en: Themes
af: Temas
