Theme Switcher By User (1.0.5-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: View
am: ትይታ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Themes
am: ገጽታዎች
