Theme Switcher By User (1.0.5-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Settings
be: Налады

en: View
be: Праглядзець

en: Theme
be: Тэма

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Authored on
be: Дата:

en: Themes
be: Тэмы
