Theme Switcher By User (1.0.5-alpha1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Created
bg: Създадено

en: Authored on
bg: Написано на

en: Themes
bg: Теми
