Theme Switcher By User (1.0.5-alpha1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Theme
fr: Thème

en: User
fr: Utilisateur

en: Created
fr: Créé

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: Themes
fr: Thèmes
