Theme Switcher By User (1.0.5-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: View
hr: Pregled

en: Theme
hr: Tema

en: User
hr: Korisnik

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Themes
hr: Predlošci
