Theme Switcher By User (1.0.5-alpha1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է
